Про музей

Меморіальний музей Станіслава Людкевича приймає відвідувачів у п’ятницю і неділю з 10.00 до 17.00

Вартість квитків:
Вхідний квиток – 15 грн.
Для учнів і пенсіонерів – 5 грн.
Для студентів – 10 грн.

Екскурсійний квиток – 50 грн. для усіх категорій

Екскурсійна група – до 12 осіб

 Телефон для довідок (032) 276 96 12

Меморіальний музей Станіслава Людкевича (сектор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові) відкрито в 1995 р. в домі композитора у Львові на вул. С. Людкевича, 7 (колишня Військова). Ініціатором створення Музею патріарха української музики була кандидат мистецтвознавства Зеновія Штундер (1927-2016), учениця та багатолітній асистент Людкевича, згодом – його дружина, а по смерті композитора – спадкоємиця і ревна хранителька його дому та архіву.

Музей Соломії Крушельницької, єдиний у Львові музей музичного профілю, виступив з ініціативою розмістити меморіальний музей композитора на другому поверсі його дому, а перший – залишити за З. Штундер. З цією метою Зеновія Костянтинівна подарувала Музею Соломії Крушельницької частину успадкованого нею будинку і почала працювати на посаді старшого наукового співробітника сектора Музею Соломії Крушельницької – Меморіальний музей Станіслава Людкевича.

 

Колектив Меморіального музею Станіслава Людкевича:

Штундер Зеновія Костянтинівна (1927-2016) – засновниця музею, автор експозиції, старший науковий співробітник музею (1995-2016).

Зубеляк Мар’яна Мирославівна – старший науковий співробітник, в.о. завідувача Музею

Младенова Тетяна Валеріївна – молодший науковий співробітник музею

Кузьма Оксана Францішківна – доглядач музею